20 000 Ft
22
Mácza János: Agitációs füzetek a szinpadért I. Szinház - 1918. Bp., 1918, MA (Krausz J. és Társa-ny.), 18+(2) p. A címlapon Mattis Teutsch János linómetszetével. A Kassák Lajos és Bortnyik Sándor nevével fémjelzett MA folyóirat kiadása. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, javított címlappal, volt könyvtári példány.