Joseph C. Bisinger ; Vergleichende Darstellung der Staats-Verfassung der europäischen Monarchien und Republiken (Az európai monarchiák és köztársaságok államalkotmányának összehasonlító ábrázolása) Wien, 1818,0 Carl Schaumburg. 392p. Korabeli , sérült papírkötésben, foltos lapokkal. / In damaged contemporary paper binding with stained pages
Dr. Marton Géza A római magánjog elemeinek tankönyve Debrecen, 1943. Méliusz" Könyvkereskedés (Debrecen sz. kir. város és a Tiszántúli református egyházkerület könyvnyomda-vállalata). VIII + 351 + [1] p. Ötödik kiadás. Fűzve, hátsó borítóján foltos, kis szakadással.
(A spanyol büntető törvénykönyv) Código penal reformado, mandado publicar provisionalmente, en virtud de autorización concedida al Gobierno por la ley de 17 de junio de 1870. Madrid, 1870. Ministerio de gracia y justicia. 166p. Korabeli aranyozott félbőr kötésben. / Spanish Penal law