20 000 Ft
Kecskeméti Ármin: A zsidók egyetemes története. A babylóniai fogságból való visszatéréstől napjainkig I-II. Írta: Dr. - -. Az Izr. Magyar Irodalmi Társulat kiadványai XLVII-XLVIII. Bp., 1927., Izr. Magyar Irodalmi Társulat, (Korviny-ny.), 344+VIII p.; 384 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, vaknyomásos táblákkal, festett felső lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.