15 000 Ft
33
Róza néni: Legjobb és legujabb szakácskönyv. Levesek, mártások, fÅ‘zelékek, vadhusok, halak, saláták, tészták, krémek, befÅ‘ttek készÃtése. Irta - -. Ungvár, [1911], Székely és Illés. 147 p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, Fűrész Ferenc miskolci fűszerkereskedÅ‘ részére nyomott ajándék példány. Laza kötés, Ez a rendkÃvül ritkán felbukkanó szakácskönyv nagyon savas papÃrra lett nyomva, ezért általában sérültek a lapok. Ez a példány viszont hibátlan lapokkal rendelkezik, a hátsó elÅ‘zéklap szakadt.