8 000 Ft
Szabóné Nogáll Janka: Az uri konyha. Utmutatás a konyhapénz felosztására, a bevásárlásra, az uri konyha összes lakomáinak rendezésére és az egész uri háztartás gondozására. Konyhanaptárral, különleges étlapokkal, hozzávaló szakácskönyvvel, reczeptekkel. Bp., 1912, ,,Érdekes Könyvtár" Kiadóhivatala, (Pallas-ny.), 160 p. Későbbi (20-as évek?) átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, aláhúzásokkal.