12 000 Ft
Tormay Béla: Általános állattenyésztéstan. Debreczen, 1871, Ifj. Csáthy Károly, 2+392+III-VI p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, a gerinc felső része mentén foltos lapokkal, jó állapotban.