19551.
42. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
5 000 Ft
[Miguel de Cervantes Saavedra (1547-1616)] Cervantes: A híres-neves Don Quijote lovag kalandjai. Az ifjúság számára átdolgozott legújabb magyar kiadás. Bp., 1906, Athenaeum,(Révai és Salamon-ny.), 144 p.+4 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal, szép állapotban.