19095.
42. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
6 000 Ft
Magyar vasutas sport 1900-1936. és a MÁV sportegyesületeinek ligája 1926-1936. Bp.,(1936), Klein S.-ny., 271+1 p.+2 (kihajtható táblázatok) t. Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal, táblázatokkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 214-225 oldalak között a lapokon gyűrődésnyomokkal.