6 000 Ft
Erdélyi Imre - Kozma Mihály Károly: Szikvíziparosok tanácsadója. I-II. rész. I. rész: A szikvíziparra vonatkozó különleges szakmai, általános ipari közigazgatási, adózási és munkásvédelmi törvényes rendelkezések, valamint a fontosabb kereskedelmi ismeretek. Összeállította Erdélyi Imre. II. rész: A szikvízgyártás gyakorlati munkálataival. Összefüggő gép- és üzemtechnikai tudnivalók. 23 rajzzal. Írta: Kozma Mihály Károly. Szikvíziparos Szakkönyvtár I. kötet. Bp., 1939, Urbányi István, 1-80 p. + 4 sztl. lev. +81-126+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.