10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Marczali Henrik: A magyar történet kútfőinek kézikönyve. Enchiridion Fontium Historiae Hungarorum. A magyar kir. vallás- és közoktatásügyi minister úr megbizásából Dr. Angyal Dávid és Dr. Mika Sándor közreműködésével szerkesztette Dr. - -. Bp., 1901, MTA, Athenaeum, 2+X+2+967 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett-mintás lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.