19011.
42. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
36 000 Ft
93,26 EUR, 102,86 USD
Mészáros Károly: Ungvár története, a legrégibb idÅ‘ktÅ‘l maig. Pesten, 1861. Ráth Mór. [Jager Károly, Ungvár] 114 + [2] p. Modern egészvászon-kötésben, elsÅ‘ tábláján vaknyomásos dÃsszel és aranyozott felirattal. Ritka monográfia, egyetlen kiadás