19025.
42. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
10 000 Ft
Vojnich Oszkár: A Csendes óceán szigetvilága. Úti jegyzetek. Bp., 1908., Pallas,4+407+1 p. Szövegközti fekete-fehér fotóanyaggal, valamint szövegközti, egész- és kétoldalas képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót az elülső borítóra kasírozták, kopott borítóval.