8 000 Ft
Zsindely Ferenc: Dunárul fúj a szél... Elbeszélések vadról, halról, fűről, fáról. Bp.,[1938.],Franklin, 352+1 p.+64 (fekete-fehér fotók, Zsindely Ferenc fotói) t. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.