Könyvek: Vasút témájú könyvek

Tételek száma: 5

Magyar vasúti szaknaptár. Közlekedési almanach és sematizmus. 1912. XI. évf. Szerk.: Wodiáner Béla Antal. Bp.,1912., Wodianer F. és Fiai, XXXII p.+1 (bessenyei Beöthy László kereskedelemügyi m. kir. miniszter) t. +2+160+664 p. + 4 (fejezet címlapok) t. Rendkívül izgalmas korabeli reklámanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval. Ritka!
19446.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,37
51,43
10
Vasúttörténeti kolligátum. 3 mű egybekötve a Közlekedési Szakkönyvtár sorozatból. Szabolcsy Antal, Dr.: A közlekedés története. , Képessy Árpád : A Magyar vasútügy története , Edvi Illés aladár : A vasút és az ipar Budapest, 1910. Wodianer F. és Fiai. Korabeli, gerincén aranyozott, feliratos, félvászon kötésben. Szép példány!
19447.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,37
51,43
Vasúttörténeti kolligátum. 4 mű egybekötve a Közlekedési Szakkönyvtár sorozatból. Görög Sándor: A vasutak építése. Zelovich Kornél: A vasuti felépítmény. Bényei Zsigmond, Lukáts Lipót: Vasúti pályaudvarok Haich Károly: A helyi érdekű vasutakról  Budapest, 1910. Wodianer F. és Fiai. Korabeli, gerincén aranyozott, feliratos, félvászon kötésben. Szép példány!
19448.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,37
51,43
Vasúttörténeti kolligátum. 4 mű egybekötve a Közlekedési Szakkönyvtár sorozatból. Szabolcsy Antal. Dr.: A vasutgazdaságtan elemei , Szarvassy György: A vasúti statisztika alapelemei., Maurer Vilmos: A vasutak pénzügyei, Szekula Gyula: A vasúti dijszabások és tarifapolitika alapelemei. Budapest, 1919. Wodianer F. és Fiai. Korabeli, gerincén aranyozott, feliratos, félvászon kötésben. Szép példány!
19449.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,37
51,43
Magyar vasúti szaknaptár. Közlekedési almanach és sematizmus. 1915. XI. évf. Szerk.: Wodiáner Béla Antal. Bp.,1915., Wodianer F. és Fiai, 1016 p.+ 3 (fejezet címlapok) t. Rendkívül izgalmas korabeli reklámanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval. Ritka!
19450.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
47,37
51,43
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft