19447.
42. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Vasút témájú könyvek
18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Vasúttörténeti kolligátum. 3 mű egybekötve a Közlekedési Szakkönyvtár sorozatból. Szabolcsy Antal, Dr.: A közlekedés története. , Képessy Árpád : A Magyar vasútügy története , Edvi Illés aladár : A vasút és az ipar Budapest, 1910. Wodianer F. és Fiai. Korabeli, gerincén aranyozott, feliratos, félvászon kötésben. Szép példány!