19449.
42. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Vasút témájú könyvek
18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Vasúttörténeti kolligátum. 4 mű egybekötve a Közlekedési Szakkönyvtár sorozatból. Szabolcsy Antal. Dr.: A vasutgazdaságtan elemei , Szarvassy György: A vasúti statisztika alapelemei., Maurer Vilmos: A vasutak pénzügyei, Szekula Gyula: A vasúti dijszabások és tarifapolitika alapelemei. Budapest, 1919. Wodianer F. és Fiai. Korabeli, gerincén aranyozott, feliratos, félvászon kötésben. Szép példány!