Műtárgy, antikvitás Tételek száma: 30
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3097479
11362
42
48000
Art, antiquities
Antik szalon női kártyaasztal. Fa, bronz, ráragasztott kártyalapokkal. Kopással, d: 42 cm, m: 70 cm, kisméretű kártyapaklival 3097490
11363
42
48000
Art, antiquities
Oroszlánfejes sétapálca. Faragott csont részekből összeállított fejjel, ebonizált fa, bronz gyűrűvel. Kopással, h: 102 cm 3097662
11364
42
28000
Art, antiquities
Biedermeier kávédaráló, öntöttvas, 1840-60 körül, korának megfelelő állapotban, pótolt esztergált fa fogóval, sérüléssel, jelzett, 17x14x19 cm 3097663
11365
42
80000
Art, antiquities
Johann Maresch neoreneszánsz bronzírozott kerámia váza. Bécs, 1880 körül, korának megfelelő kis lepattanásokkal, jelzett. Növényi ornamentikával és állatfigurákkal, illetve plasztikus maszkokkal díszített, két fogója két saját farkába harapó hal alak. M: 48,5 cm 3056981
11367
42
190000
Art, antiquities
Stefániay Edit (1936 - ) Búcsú Demétertől. Tűzzománc, kerettel 78x80 cm
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
3107288
11368
42
48000
Art, antiquities
cca 1923 AEG Mignon tipusú mutatópálcás írógép magyar betűkkel. Az írógép-történelem rendkívül érdekes darabja, igazi ritkaság! Az írógép működőképes, jó állapotban van, eredeti jelzett fa dobozzal. 3112135
11370
42
24000
Art, antiquities
Angyal. cca XVIII. sz. közepe - második fele, magyar, faragott fa, blondel massza. Kopott, 38x15 cm 3109516
11371
42
80000
Art, antiquities
Puttó. cca XIX. sz., feltételezhetően magyar szobrász, faragott fa, átfestve, kopásokkal, m: 54 cm 3098493
11372
42
55000
Art, antiquities
cca 19. sz vége, Ottomán ételmelegítő / szamovár / füstölő. Kalapált rézlemez, alján fával megerősítve, korának megfelelő állapotban, m: 72 cm 3097995
11373
42
30000
Art, antiquities
Ládika, Griff madaras díszítéssel, oroszlán lábas, Bronz, XIX. sz. 17x10x9 cm 3112603
11374
42
Art, antiquities
1936 Berlini Olimpia ,,Ich rufe die Jugend der Welt" feliratos hímzett selyem könyvjelző, 16x4 cm / Embroided silk bookmark of the Berlin Olympic Games 3115662
11375
42
Art, antiquities
Első Magyar Kártya Gyár Részvényi Társulat "Ansichten Tarok" kártyapakli, 42 lap, egyik lap sérült, de összességében jó állapotban, 10x5,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft