20002.
42. Lezárult nagyaukció
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
400 000 Ft
1 036,27 EUR, 1 142,86 USD
Ezüst (Ag) teáskanna két csészével és aljjal, Bécs, XIX. sz. vége. Poncolt, jelzett, dianás jelzéssel, csont betéttel, csésze d: 10 cm, m: 5,5 cm, tálca d: 15,5 cm, kanna m: 26 cm, d: 28 cm, 1170 g