1982 Miro Espana 82 Coppa del mundo de futbol. Az 1982-ben rendezett futball világbajnokság plakátja, jelzett a plakáton. Maeght, Párizs kiadása. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. Lap kissé foltos. 95×60 cm
cca 1938 Hófehérke és a hét törpe, Bp., Kellner Márkus-ny., jelzett a nyomaton: Walt Disney után Enyingi, forgalomba hozza: Mozgóképüzemi R.T., "Royal", plakát. Színes litográfia, papír, restaurált, hajtásnyomokkal, 123×95 cm. Ritka! / cca 1938 Snow White and the Seven Dwarfs hungarian poster, restored, 123x95 cm. Rare!
Bukta Imre (1952-), Elekes Károly (1951-): Dombóvári Művésztelep kiállítása a Dombóvári Galériában (Bogdándy Zoltán Szultán, Bukta Imre, Elekes Károly, Győrffy Sándor, Kopasz Tamás), 1986. Plakát, szitanyomat, papír, jelzés nélkül. 49,5×70 cm. Rendkívül ritka plakát, feltehetően kevesebb mint 50 példányban készült!