1940 Erdélynek és Magyarország keleti részeinek néprajzi térképe 1910-ben, 1:500 000, Magyar Királyi Honvédelmi Térképészeti Intézet, hajtott, szakadással, 82×110 cm
Ausztriai és Magyar országi Képviselő- Választó- Kerületek-térképe. Tervezte: Gróf Kreith Béla (Bécs, 1885. Freytag és Berndt.) Kissé sérült papírborítóval 68x54 cm
cca 1930 "Igazságot Magyarországnak. Justice for Hungary!" Csehszlovákia és Magyarország néprajzi megoszlását ábrázoló irredenta térkép. "Felvidékünk elrablásával 3,796.000 magyar, tót, ruthén testvérünk került Cseh elnyomás alá. Reviziót!" Bp., Felvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete, (Otthon-ny.), hajtott, szakadással, a hátoldalán brilliáns rajzzal, a sarkain kis lyukakkal, 35x50 c...
Magyarország térképe az elszakított területekkel. Propaganda térkép, kartonlapra nyomtatva. A térkép körül statisztikai adatok a trianoni veszteségekkel (területi, lakosság számaránya, ill. nemzetiségi megoszlása szerint) A kép jobb felső sarkában Mátyás király. Készítóje Bárány Árpád, megjelent 1922-ben. Kiadó: Riegler J. E. (Budapest) Mérete: 243×335 mm. A kép sarkában gombostű nyomok.
Magyarország térképe az elszakított területekkel. Propaganda térkép, kartonlapra nyomtatva. A térkép körül statisztikai adatok a trianoni veszteségekkel (területi, lakosság számaránya, ill. nemzetiségi megoszlása szerint) A kép jobb felső sarkában Szent László király. Készítóje Bárány Árpád, megjelent 1922-ben. Kiadó: Riegler J. E. (Budapest) Mérete: 243×335 mm. A kép sarkában gombostű nyomok.
1919 Szeged sz. kir. város határának térképe. Tervezte: Jakabffy Lajos. Sokszorosította a Magyar Állami Nyomda, Bp. 1 : 28.800. 12 részből álló, nagyméretű térkép, helyenként kissé sérült lapszélekkel, feltekerve, egyenként: kb. 77x60 cm
1909 A Magyar Szent Korona országainak igazságügyi térképe, összeállította: Dittrich József, méretarány - 1: 2 500 000, kiadja: Beyer Róbert kőnyomdai műintézete, Temesvár, 53×70 cm
Magyarország Horvát-Tótország térképe Budapest, 1887, Eggenberger. (Hoffmann és Molnár). Kőke Frigyes kőnyomdája, Bécs. Rajzolta: Homolka József. 1: 900 000. 120x80 cm Vászonra kasírozva sarkain kis sérüléssel
Az Atlanti-óceán északi része. Német nyelven feliratozott, kézzel határszínezett térkép, szerkesztette Franz Anton Schrämbl bécsi térképész (1788). Karte des Atlantischen Oceans. Herausgegeben von Herrn F. A. Schraembl. N. 91. (1788) [Bécs] Wien, [1800]. Franz Anton Schrämbl. Kézzel határszínezett rézmetszet, mérete:490x610 mm, lemezméret: 525x650 mm, lapméret: 645x845 mm. Kézzel határszínezett, m...
Plan von Hermannstadt 1907., 1:8,000, Hrsg. von de Section Hermannstadt des Siebenbürgischen Karpathen-Vereines. Wien, G. Freytag &Berdnt, eredeti borítóval, egy helyen szakadással, 41x33 cm.
cca 1900 Kolozsvár sz. kir. város legujabb tervrajza. Kolozsvár, Stein János M. Kir. Egyetemi Könyvkereskedése, (Bp.-Bécs, Bannwarth Th. Kartográfiai Műintézet-ny.), színes, litografált várostérkép, a hátoldalon a köz- és nyilvános épületek jegyzékével, hajtott, 28x39 cm