Lengyelország 1974. "Lengyel Népköztársaság Érdemrendje, negyedik fokozat" aranyozott és ezüstözött műgyantás kitüntetés eredeti szalaggal és eredeti dobozában, szalagminiatűrrel T:AU kopott ezüstözés Poland 1974. "Order of Merit of the People's Republic of Poland, 4th Grade" gilt, synthetic resined decoration, in original case, with miniature ribbon C:AU worn silvering
Svájc 1851. "L De S J De l'Union des Coeurs R R O De Genéve" kétoldalas bronz szabadkőműves érem kék szalagon T:XF patina Switzerland 1851. "L De S J De l'Union des Coeurs R R O De Genéve" bronze freemason medal on blue ribbon C:XF patina