Gerz hatalmas söröskorsó. Körben domború és festett figurális díszítéssel, ón fedéllel. Jelzett, minimális kopással, m: 60,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
cca 1930, Ausztria, Gmunder Keramik art deco falitükör. Repesztett mázas formába öntött fajansz, eredeti tükörrel. Terv: Franz Schleiss. Pajzs alakú keret, felső részén plasztikus színházi maszkok között virágcsokorral díszítve. Jelzés nélkül, kopott aranyozással, 37x31 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Porosz sast ábrázoló antik fajansz dísztál. Kézzel festett, mázas fajansz, jelzés nélkül XIX. sz. Poroszország. Kis lepattanással, mázhibával d: 40 cm / Antique faience decorative bowl depicting a Prussian eagle. Hand-painted, glazed earthenware, unmarked XIX. s. Prussia. With a small chip, with a glaze defect, d: 40 cm