10003.
43. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
42 000 Ft
14
Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Golgota, 1922. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 27,5×19,5 cm / etching on paper, signed, framed