10009.
43. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
95 000 Ft
246,11 EUR, 271,43 USD
Basch Andor (1885-1944): Toscanai kastély, 1920. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 47×35,5 cm / oil on board, signed, framed