10011.
43. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
190 000 Ft
Franz von Bayros (1866-1924): Szecessziós allegorikus jelenet múzsával. Tus, papír. Jelezve középen jobbra lent. Korabeli, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 46x40 cm / Art nouveau scene, ink on paper, signed, in glazed frame. 46x40 cm