10019.
43. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
1 200 000 Ft
3 108,81 EUR, 3 428,57 USD
Lotz Károly (1833-1904): Fürdőző nők, 1870. Olaj, karton, jelezve jobbra lent: f Lotz K. 31×46 cm. Bellák Gábor művészettörténész, igazságügyi szakértő szakvéleményével. Dekoratív, kopott fakeretben. / oil on board, signed, framed, with expertise by art historian Gábor Bellák