10033.
43. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
280 000 Ft
725,39 EUR, 800,00 USD
Náray Aurél (1883-1948): Bujócska (játszó gyerekek). Olaj, vászon. Jelezve balra fent. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum kiviteli pecsétjével. Dekoratív fakeretben. 60x90 cm / oil on canvas, signed lower left, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!