10007.
43. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
130 000 Ft
Neogrády Antal (1861-1942): Ebédidő. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Hátoldalán Nemzeti Szalon kissé töredékes kiállítási raglapjaival és Elfried I. és Fia bélyegzésével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm / oil on canvas, signed, with old exhibition label on the reverse, framed