10016.
43. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
55 000 Ft
Prohászka József (1886-1964): Kecskeméti utcarészlet, 1956. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán alföldi tanya vázlattal. Dekoratív fakeretben, 36,5×40 cm / oil on canvas, signed, with study on the reverse, framed