10029.
43. Lezárult nagyaukció
Klasszikus festmények és grafikák
65 000 Ft
168,39 EUR, 185,71 USD
Zsigmond Béla (?-1945 k.): Velencei részlet, 1928. Olaj, vászon, kartonon, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 49x34 cm / Zsigmond Béla (?-1945 k.): Venice, Italy, 1928. Oil on canvas, mounted on board, signed lower right, framed. 49x34 cm