Prohászka József (1886-1964): Kecskeméti utcarészlet, 1956. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán alföldi tanya vázlattal. Dekoratív fakeretben, 36,5×40 cm / oil on canvas, signed, with study on the reverse, framed
Knopp Imre (1867-1945): Budapesti részlet (Bécsi kapu tér?). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 66×54 cm / oil on canvas, signed, framed
Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán vakrámán és vásznon Szalmásy Zsigmond Képszalonja Budapest bélyegzésével (1930-35 körül). 40x50 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. / oil on canvas, signed, framed
Lotz Károly (1833-1904): Fürdőző nők, 1870. Olaj, karton, jelezve jobbra lent: f Lotz K. 31×46 cm. Bellák Gábor művészettörténész, igazságügyi szakértő szakvéleményével. Dekoratív, kopott fakeretben. / oil on board, signed, framed, with expertise by art historian Gábor Bellák
Neogrády Antal (1861-1942): Sétáló hölgy napernyővel, 1893. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (Neogrády A 893). Üvegezett, sérült, fakeretben, 26×34 cm. Rendkívül korai munka a festő életművéből, 1893-ból! / watercolour on paper, signed and dated (Neogrády A 893). The painter's very early work from 1893!
Nagy Ernő (1881-?): Hölgy a parkban. Olaj, vászon. jelezve balra lent: Ernst Nagy. 59x49 cm. Dekoratív fakeretben. Feltehetően a festő fiatalkori, Münchenben készült műve, amelyet német nyelven jelzett (Ernst Nagy) / oil on canvas, signed, framed