Klasszikus festmények és grafikák

Tételek száma: 40

Udvardy Flóra (1880-?): Kislány kutyával. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x50 cm / oil on board, signed, framed
10012.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

Ott Zoltán (1881-?): Nagymosás a Balaton partján. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 50x70 cm. Dekoratív fakeretben. / oil on canvas, signed, framed
10013.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71

Károlyi Andor (1894-?): Mosónők. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív, áttört, sérült fakeretben, hátoldalán Geberth budapesti képkeretező címkéjével. 51x41 cm / oil on board, signed, framed
10014.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
194,30
214,29
10

Prohászka József (1886-1964): Kecskeméti utcarészlet, 1956. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán alföldi tanya vázlattal. Dekoratív fakeretben, 36,5×40 cm / oil on canvas, signed, with study on the reverse, framed
10016.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
142,49
157,14

Knopp Imre (1867-1945): Budapesti részlet (Bécsi kapu tér?). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 66×54 cm / oil on canvas, signed, framed
10017.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán vakrámán és vásznon Szalmásy Zsigmond Képszalonja Budapest bélyegzésével (1930-35 körül). 40x50 cm. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. / oil on canvas, signed, framed
10018.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
725,39
800,00

Lotz Károly (1833-1904): Fürdőző nők, 1870. Olaj, karton, jelezve jobbra lent: f Lotz K. 31×46 cm. Bellák Gábor művészettörténész, igazságügyi szakértő szakvéleményével. Dekoratív, kopott fakeretben. / oil on board, signed, framed, with expertise by art historian Gábor Bellák
10019.

Kikiáltási ár:
1 200 000 Ft
3 108,81
3 428,57

Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Tájkép. Olaj, fa. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: BÁV, 56. képaukció, 1981 december, 150. tétel (katalógus 15. oldal). Hátoldalán BÁV 56. aukció raglapjával és egyéb töredékes raglappal. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x75 cm / oli on wood, signed lower right, auctioned: BÁV 56th auction, 1981, lot 150, framed
10020.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71

Mérő István (1888-1960): Lány napfényes udvaron. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 45x34 cm. / oil on canvas, signed, framed
10021.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
257,14

Neogrády Antal (1861-1942): Sétáló hölgy napernyővel, 1893. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (Neogrády A 893). Üvegezett, sérült, fakeretben, 26×34 cm. Rendkívül korai munka a festő életművéből, 1893-ból! / watercolour on paper, signed and dated (Neogrády A 893). The painter's very early work from 1893!
10022.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

Nagy Ernő (1881-?): Hölgy a parkban. Olaj, vászon. jelezve balra lent: Ernst Nagy. 59x49 cm. Dekoratív fakeretben. Feltehetően a festő fiatalkori, Münchenben készült műve, amelyet német nyelven jelzett (Ernst Nagy) / oil on canvas, signed, framed
10023.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
108,81
120,00

10024.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
621,76
685,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft