Bene Géza (1900-1960): Táj. Olaj, falemez. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán BÁV 93. decemberi aukció címkéjével és autográf felirattal. Üvegezett keretben. 25x32 cm / oil on wood, signed lower right, framed
Schönberger Armand (1885-1974), kétoldalas mű: Vera alszik / Álló aktok. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán a művész lánya, Molnárné Schönberger Vera igazolásával és régi MNG kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 12X16,5 cm. / mixed technique on paper, unsigned, autograph lines by the painter1s daughter that it is an authentic work, framed
Vadász Endre (1901-1944): Tiz rézkarc ex libris 1935. Berei Soó Rezső, Renato Fleri és Kardos László bevezetőivel. Debrecen, 1935, Debreceni Officina, (Lehotai Pál-ny.), 5 sztl. lev. + 10 t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a mappa oldalsó és felső "füle" leszakadt és az alsó sérült, a lapok és a táblák szélein kis sérüléssel, de a rézkarcokat nem érintik. Számozott (32....
Michel Fingesten (1884-1943) grafikusművész erotikus ön-portréja ex libris formájában, a művész saját kezű aláírásával (1940 körül). Rézkarc, mérete: 131x71 mm, lemezméret: 135x100 mm, lapméret. 190x150 mm. A csehországi születésű Michl Finkelstein (1884-1943) grafikusművész 1900-tól a bécsi Kunstakadmie-ben tanult, Oskar Kokoschka társaságában. Félbehagyott tanulmányait Münchenben folytatta, majd...