10144.
43. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
60 000 Ft
Bencze László (1907-1992): Tél. Tempera, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 40×61 cm / tempera of fibre board, signed, framed