10092.
43. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
240 000 Ft
Fajó János (1937-2018): Rózsaszín kompozíció, 1969-1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (26/90), üvegezett keretben, 47x47 cm / János/Jan Fajó (1937-2018): Pink composition, 1969-1991. Screeprint on paper, signed, numbered (26/90), framed with glass, 47x47 cm