10100.
43. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
48 000 Ft
Forbáth (Forbát) Alfréd (1897-1972): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent, számozva balra lent: 38/100, üvegezett fakeretben, 24x24 cm. Párdabja eprodukálva: Mendöl Zsuzsanna: Forbát Alfréd (1897-1972), Pannónia Könyvek, Pécs, 2008, 191. o.. Kiállítva: 20. századi művészet dr. Gömör Béla gyűjteményéből Kassák Múzeum 1997. IX. 14.- XI. 2. 37. tétel. 3.) Geometrikus absztrakt művek a Gömör- gyűjteményéből HAP Galéria 2010. július 13.- augusztus 19.