10162.
43. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
280 000 Ft
725,39 EUR, 800,00 USD
Gulyás Dénes (1927-2003): Ikonosztáz, 1961. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben (keret kissé sérült). 125x170 cm. A festő fiatalkori, kolorista, kaleidoszkópszerű, monumentális főműve! KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!/ Dénes Gulyás (1927-2003): Icons, 1961. Oil on wood fibre, signed lower right. Framed. 125x170 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!