10160.
43. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
800 000 Ft
2 072,54 EUR, 2 285,71 USD
Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Varigráfiák, mappa 10 lappal, 1987. Szitanyomat, papír, mindegyik jelzett és számozott (40/120), lapméret: 70×50 cm. Forma 5 Környezetformáló Munkaközösség közreműködésével a Pesti Műhelyben került kivitelezésre. Kiadói vászonborítású mappában. Hiánytalan, komplett gyűjtői ritkaság! / 10 serigraphies on paper, all of them signed and numbered (40/120), sheet size: 70×50 cm, in original folder. Complete collector's item!