10051.
43. Lezárult nagyaukció
Kortárs festmények és grafikák
340 000 Ft
880,83 EUR, 971,43 USD
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Stigma II, 2024. Olaj, vegyes technika, kollázs, farost, jelezve lent balra (efzámbó) és jobbra (2024), hátoldalán ef.Zámbó István autográf feliratával. Fakeretben. 50×20 cm / oil, mixed technique and collage on fibre board, signed, with the artist's autograph description on the reverse, framed