Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 111

Fajó János (1937-2018): Körmetszés II, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/9). 66,5×49,5 cm. Alacsony példányszámban nyomtatott gyűjtői ritkaság 1976-ból, a Pesti Műhely fénykorából, korai nyomat az 1980-as években nagy példányszámban és kisebb méretben is kiadott grafikából! Lapszéli egészen apró szakadással, apró törésnyommal. /Jan Fajó (1937-2018): Körmetszés II. Serigraphy on paper, signed. Numbered: 7/9. 66,5×49,5 cm. Very rare collector's item from 1976, the serigraphy was later printed in higher edition and smaller size in the eighties! With very small tear on the edge.
10075.

Fajó János (1937-2018): Körmetszés II, 1976. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/9). 66,5×49,5 cm. Alacsony példányszámban nyomtatott gyűjtői ritkaság 1976-ból, a Pesti Műhely fénykorából, korai nyomat az 1980-as években nagy példányszámban és kisebb méretben is kiadott grafikából! Lapszéli egészen apró szakadással, apró törésnyommal. /Jan Fajó (1937-2018): Körmetszés II. Serigraphy on paper...

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
388,60
428,57

Martyn Ferenc (1899-1986): Geometrikus kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 49/100. 48×31,5 cm / serigraphy on paper, signed, numbered: 49/100
10077.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00

Barcsay Jenő (1900-1988): Emlék, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 40×30 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100)
10078.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

Kolozsváry Zsigmond (1899-1983): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44×28 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100),
10079.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
168,39
185,71

Lakner László (1936-): Képtárgy Sorozat I. ("Híd"), 1993. Kollázs, bélyeg, karton, jelzett. 15×23,5 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, Gödöllő, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 19. o.. / László Lakner (1936-): Picture object series I. ("Bridge"), 1993. Collage, stamp, cardboard, signed. 15×23,5 cm. Framed with glass. Exhibited: Házat-Hazát Foundation, charity exhibition and sale, Gödöllő, Hungary, 1997. Reproduced: Házat-Hazát Foundation, charity exhibition and sale, Gödöllő, Hungary, 1997, catalogue, page 19.
10080.

Lakner László (1936-): Képtárgy Sorozat I. ("Híd"), 1993. Kollázs, bélyeg, karton, jelzett. 15×23,5 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, Gödöllő, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 19. o.. / László Lakner (1936-): Picture object series I. ("Bridge"), 1993. Collage, stamp, cardboard, si...

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
466,32
514,29

10081.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86

Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). Üvegezett fakeretben. 48x31,5 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100), framed
10082.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
440,41
485,71

Joseph Kádár (1936-2019): L'Horizontalisme, 1995. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./9. számozással. 21x85 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof E.A./9.
10083.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00

10084.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00

Molnár Sándor (1936-2022): Kompozíció, 1975. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5×28,5 cm / mixed technique on paper, signed, framed
10085.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
673,58
742,86

Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1930 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 277. o. Üvegezett fakeretben. Lapszéli javításokkal. 20×16 cm. / pencil on paper on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria, page 277. With minor restorations on the edge of the paper. Framed.
10086.

Korniss Dezső (1908-1984): Fej, 1930 körül. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Reprodukálva: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. Hagyomány és absztrakció Korniss Dezső (1908-1984) művészetében. Bp., 2018, Magyar Nemzeti Galéria. 277. o. Üvegezett fakeretben. Lapszéli javításokkal. 20×16 cm. / pencil on paper on paper, unsigned, reprudced in the book: Kolozsváry Marianna: Csak tiszta forrásból. ...

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
777,20
857,14

10087.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
621,76
685,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft