Nádler István (1938-): Nyomok, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Jelzett. Számozott: 3/30. 49x68,5 cm. Paszpartuban. Mindössze 30 példányban készült gyűjtői ritkaság! / István Nádler (1938-): Traces, 1982. Serigraphy on paper, signed, numbered: 3/30, in passepartout. 49x68,5 cm.
Bak Imre (1939-2022): Csapdáink, 1982. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbbra lent (ceruzával is). Üvegezett fakeretben. 42,5x57 cm. Gyűjtői darab! / Imre Bak (1939-2022): Our traps. Screenprint on paper, signed lower right. Framed. Collector's item!
Wolsky András (1969-): A láthatatlan rendszer felsejlő dinamikája, 2017. Akril, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 50x40 cm. / acrylic on paper. Signed. With autograph description on the reverse. Framed. 50x40 cm
Bak Imre (1939-2022): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 29,5x29,5 cm. / Imre Bak (1939-2022): Composition. Screenprint on paper, signed lower right. Framed!
Ottó László (1966-): Squares in square/ with 3, Fibonacci sequence, 2017. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 45×45 cm / Acrylic on canvas, signed on the reverse.