Kortárs festmények és grafikák Tételek száma: 111
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3212154
10100
43
48000
Contemporary paintongs and graphics
Forbáth (Forbát) Alfréd (1897-1972): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent, számozva balra lent: 38/100, üvegezett fakeretben, 24x24 cm. Párdabja eprodukálva: Mendöl Zsuzsanna: Forbát Alfréd (1897-1972), Pannónia Könyvek, Pécs, 2008, 191. o.. Kiállítva: 20. századi művészet dr. Gömör Béla gyűjteményéből Kassák Múzeum 1997. IX. 14.- XI. 2. 37. tétel. 3.) Geometrikus absztrakt művek a... 3214453
10101
43
300000
Korniss Dezső (1908-1984): Kalligráfia, 1963. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×20 cm. / ink on paper, signed, framed.
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
3224132
10102
43
120000
Bartha László (1902-1998): Absztrakt kompozíció (cím nélkül), 1966. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 50x70 cm / watercolour on paper, signed, framed
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
3073055
10103
43
420000
Kikiáltási ár:
420 000 Ft
3131138
10104
43
180000
Victor Vasarely (1908-1997): Arlequin. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány EA 01. jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 65x41 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Arlequin. Serigraphy on paper. Signed, artist's proof EA 01. Framed. 65x41 cm.
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
3218108
10105
43
38000
Kassák Lajos: 6 Typographia (teljes mappa), 1976. Szitanyomat, papír, részben jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása. Kiadói karton mappában. 34,5x29 cm / 6 ps of screenprint on paper, signed, in original folder 3219464
10106
43
50000
Maurer Dóra (1937- ): Tabán a Gellérthegyről. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 30x39 cm / etcing on paper, signed, framed 3212681
10107
43
90000
Freytag Zoltán (1901-1983): Sebzett madár, 1970-71. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. 100x70 cm / oil on canvas, signed 3213507
10108
43
95000
Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899-1983): Gesztusok (cím nélkül), 1961. Olaj, papír. Jelezve jobbra lent. 35×50 cm. Üvegezett keretben. / Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899-1983): Untitled, 1961. Oil on paper. Signed lower right. Framed. 35×50 cm 3223650
10109
43
240000
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
3234879
10110
43
28000
Wahorn András (1953-): Cat in the rain, 1996. Ceruza, papír. Jelzett. 12,5x7,5 cm. Üvegezett fakeretben. / pencil on paper, signed, framed 3191565
10111
43
26000
Aknay János (1949-): 7 db computer print, merített papír, mindegyik jelzett és számozott (XXXVII/L). Mindegyik külön merített papírra kasírozva. 2003 Aknay János naptár, készült Vincze László szentendrei műhelyében, 50 példányban. 16,5x12,5 cm és 18x12,5 cm közötti méretekben. / 7 pcs of computer print on paper, all of them signed and numbered Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft