Kortárs festmények és grafikák

Tételek száma: 111

Wahorn András (1953-): Big black, 1996. Ceruza, papír. Jelzett. 7,5x7,5 cm. Üvegezett fakeretben. / pencil on paper, signed, framed
10112.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

10113.

Kikiáltási ár:
380 000 Ft
984,46
1 085,71

Wahorn András (1953-): Színes társaság (cím nélkül), 1991. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (75/100). 23,5x17,5 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, signed, numbered (75/100), framed
10114.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00

10115.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
284,97
314,29

Kristófi János (1925-2014): Nagyvárad télen. Olaj, karton, jjl.: Kristófi. 50x70 cm. Fakeretben / János Kristófi (1925-2014): Wintertime in Oradea. Oil on board, signed lower right. 50x70 cm. Framed
10116.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43
14

Incze István (1905-1978): Gernyeszegi park nagy fái (Erdély), 1970-es évek. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, hátoldalán címkén feliratozott. 49×33,5 cm / oil on board, signed lower right, framed
10117.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

Kozma István (1937-2020): Bivalyok, 1963. Olaj, vászon, jelezve balra lent, hátoldalán a művész bélyegzőivel, 60×70 cm. Az életmű nagyon korai darabja, gyűjtői ritkaság! / István Kozma (1937-2020): Buffaloes, oil on canvas, signed lower left, with the artist's stamps on the reverse, 60×70 cm. A very early painting from the oeuvre!
10118.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
310,88
342,86
30

Marczell György (1897-1979): Lány virágcsokorral, 1976. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált. Fakeretben. 97,5x77,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / György Marczell (1897-1979): Girl with flowers, 1976. Oil on canvas, signed, restored. Framed. 97,5x77,5 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10119.

Kikiáltási ár:
480 000 Ft
1 243,52
1 371,43

Turcsán Miklós (1944-): Üveggyöngy, 1977. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 80x60 cm
10120.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
259,07
285,71

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Női alakok. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 70×100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Women. Pastell on paper, signed upper left. Framed 70×100 cm. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10121.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
400,00

Rátkay Endre (1928 - 2011): Ikon (Mária a kisdeddel). Olaj, farost. Jelezve balra fent. Dekoratív fakeretben. 60x49,5 cm / oil on fibre board, signed, framed
10122.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
621,76
685,71

Horkay István (1945): Hommage a Toulouse-Lautrec. Vegyes technika, kollázs, farost, jelezve jobbra középen lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×50 cm / mixed technique and collage on paper, signed, framed
10123.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
124,35
137,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft