Gross Arnold (1929-2015): Soproni házak. Rézkarc, papír. Jelzett. 22x29 cm. Lapon néhány egészen apró folttal. Fakeretben. / etching on paper, signed, framed, very slightly stained (few small spots)
Engel Tevan István (1936-1996): Sámson tette. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 33,5×43 cm / mixed technique on paper, signed lower right, framed
feLugossy László (1947-): Kódnélküli kép, 2014. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x50 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. / oil on canvas, signed on the reverse
El Kazovszkij (1948-2008): Gúzsba kötött (cím nélkül). Olaj, applikáció, fa, jelzés nélkül. 200x67 cm. Proveniencia: korábban Gergely Iván közgazdász gyűjteményében. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil and application on wood, unsigned. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció, 1971. Szitanyomat, karton. Jelezve balra lent. Hátoldalán számozott (III/2), apró felületi sérüléssel és néhány kevés apró folttal. 65x50 cm. Rendkívül ritka és korai alkotás az életműből, gyűjtői darab! / Screenprint on paper, signed, numbered (III/2) on the reverse, with minor surface damage on the reverse.