10176.
43. Lezárult nagyaukció
Metszetek
10 000 Ft
Lenhossék Mihály Ignác (1773-1840) orvos, többek között gr. Széchenyi István háziorvosának portréja, 1830 körül. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Paszpartuban, üvegezett, ovális fakeretben, 20x14,5 cm.