10168.
43. Lezárult nagyaukció
Metszetek
100 000 Ft
259,07 EUR, 285,71 USD
XVIII. sz. vége Jakobinus vértanú fa, rajta Martinovics Ignác és társaival, üvegezett fa keretben, rézmetszet, papír, a nyomda - metszető ismeretlen, 25x19 cm, fa keret: 36x26 cm.