1904 Wien Internationale Spiritusausstellung.Offizielle Ausstellungskarte Bediene dich allein / Nemzetközi Szeszes ital kiállítás Bécsben / International Spirits Exhibition in Vienna. B.K.W.I. Art Nouveau s: F. Witt (fl)
1898 (Vorläufer) Praha, Prag, Prague; Vystava Architektury a Inzenyrství v Praze 1898. Z "Nesmysla". Naklad F. Topic / Exhibition of Architecture and Engineering in 1898. artist signed (EK)
Fiumaner Cacao & Chocoladen Fabrik, Fiume / Fiume-i kakaó és csokoládé gyár reklámja. Hátoldalon "Károly Kálmán" keresztneves levélzáró, sorsjegy / Rijeka cocoa and chocolate factory advertisement. Art Nouveau, litho (EB)
1908 Nagybecskerek, Zrenjanin, Veliki Beckerek; Kézdi Kovács Sándor drogáriája, szecessziós reklám / drugstore's advertisement, Art Nouveau (lyukasztott / punched holes)
Látja Pista ezt szeretem... mert NIKOTEX. Törődjön kissé magával is - szívjon Nikotexet! Cigaretta reklám. Klösz Gy. és Fia / Hungarian cigarette advertisement art postcard s: Gebhardt
Quo vadis bibendum? Alle & Telle. Agenzia Italiana Pneumatici "Michelin". Milano, Via Foro 14., Bertieri e Vanzetti / Olasz autógumi gyár dombornyomott reklámja / Italian automobile tyre company's embossed advertisement s: Carlo Biscaretti Di Ruffia (fl)