Tétel

Kikiáltási ár:

120 000 Ft

Leírás:

Babits Mihály: Az európai irodalom története (aláírt, számozott példány). [Budapest], é. n., Nyugat Kiadó és Irodalmi R. T. (Elek Nyomda, Bp.), 728 p. Babits Mihály (1883-1941) költő, író, irodalomtörténész, műfordító kézjegyével, autográf aláírásával ellátott és számozott (63./200) példány. Ebből az átdolgozott és bővített végleges kiadásból a könyvgyüjtők számára 200 amatőr-példány is készült famentes offset-papiroson, egészbőrkötésben, az író kézjegyével. Kiadói aranyozott Nyugat emblémával ellátott, Rudas könyvkötészet műhelyében készült egészbőrkötésben, aranyozott gerincen kisebb felületi kopásnyomokkal, borító hátoldalán egészen apró sérüléssel. Kiadói vászonborítású, kopott karton tékában. Bibliofil, becses gyűjtői ritkaság!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17