Kádár János/Nagy Zoltán: Híven a forradalomért Kádár János beszéde a párt megalakulásának 50. és hazánk felszabadulásának 25. évfordulóján. Bp. 1970. Athenaeum. Sorszámozott (00032) Benne Kádár Jánost ábrázoló jelzett rézkarccal.
Budapest, 1972, Kossuth Könyvkiadó (Athenaeum Nyomda, Bp.), 194 p. + [1] p. + [1] t. Bibliofil Műbőr kötésben, kopással