36 000 Ft
Orosz József, balásfalvai: Gróf Széchenyi István mint iró. Pozsony, 1832. Snischek Károly ny. (6)+409+(1)p. A Hitel és a Világ bírálata. A szerző, újságíró, több folyóirat (Századunk, Hírnök) szerkesztője volt. Amint az előszóból kiderül, Ponori Thewrewk József kritikáját is leközli. Korabeli enyhén kopottas kartonkötésben Szentkirályi: O-11.2.