6 000 Ft
17
Tamási Áron összes novellái. A szerző, Tamási Áron (1897-1966) író által DEDIKÁLT példány. "Feleki Sárinak ajánlom ezt a könyvet, azzal a demokratikus jelszóval, hogy a Legényfa Kivirágzása nincs időhöz kötve." (Dátumozva: Bp., 1945. VII. 12.) (Feleki Sári (1920-1995) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő?) Bp., 1942., Révai, 926+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső táblán tollas firkával.